TAX DEFENDER

Naši účtovníci, audítori a kompetentní daňoví poradcovia zabezpečujú flexibilné daňové poradenstvo, spracovanie účtovníctva a miezd podľa vašich konkrétnych potrieb na mieru za účelom zvýšenia hodnoty vášho podnikania. Sme diskrétnym a spoľahlivým partnerom s profesionálnym prístupom pre splnenie vašich bežných daňových, účtových povinností v súlade s aktuálnymi požiadavkami slovenskej a zahraničnej legislatívy.

Ponúkame daňové poradenstvo, spracovanie účtovníctva (jednoduché aj podvojné účtovníctvo) spracovanie miezd a personalistiky a zabezpečíme aj audítorské služby.

Medzi ďalšie služby, ktoré ponúkame patria finančné analýzy, transferové oceňovanie, príprava podkladov spoločností do konkurzu, školenia a kurzy v oblasti daňových zákonov SR, kurzy pre podnikateľov v oblasti jednoduchého alebo podvojného účtovníctva, personalistiky , miezd a daní, ktoré poskytnú podnikateľovi potrebný všeobecný prehľad pre riadenie a plánovanie svojich podnikateľských aktivít .  Máme za sebou viac ako 25 ročné skúseností s poskytovaním uvedených  služieb, preto neváhajte a kontaktujte nás.

Uvedené služby poskytujeme aj zahraničným subjektom podnikajúcim na území SR v anglickom, ruskom a poľskom jazyku.

Radi by ste využili naše služby?

Neváhajte nás kontaktovať!

* Polia označené takto sú povinné.